Second Act (2018)

Komediowe | USA
Twoja ocena:
Zaloguj aby ocenić
Second Act okładka

Opis fabuły

Główną rolę w filmie gra Jennifer Lopez, która wciela się w postać Mayi Vargas, doświadczonej pracownicy supermarketu, która marzy o awansie i lepszym życiu.

Kiedy Maya nie dostaje awansu, którego pragnęła, przyjaciółka jej syna, Zoe, postanawia stworzyć fikcyjne życiorys oraz profil na portalu LinkedIn. W wyniku tego Maya otrzymuje pracę w prestiżowej korporacji. Nowa praca daje jej szansę na lepsze życie, ale jednocześnie naraża ją na ryzyko wykrycia kłamstw.

W międzyczasie poznajemy także życie uczuciowe Mayi. Ona i jej długoletni partner, Trey, mają różne marzenia i ambicje, co stwarza konflikty między nimi. W nowej pracy Maya poznaje również swojego przystojnego szefa, Jacka, który zdaje się być zainteresowany nią nie tylko zawodowo.

W miarę jak fabuła się rozwija, Maya musi zmierzyć się z wyzwaniami wynikającymi z jej fikcyjnego życiorysu, a także z konsekwencjami związku z Jackiem. W trakcie tego procesu odkrywa, że prawdziwe talenty i umiejętności są ważniejsze niż fikcyjne osiągnięcia na papierze, a życie zbudowane na kłamstwie nie przyniesie szczęścia ani satysfakcji.

Obsada

Aktorzy:

Zwiastun, trailer

trailer Second Act
x

Second Act Zwiastun

Komediowe

Recenzje, komentarze ( 0 )

    brak recenzji, opinii. Twoja może być pierwsza!
x