Used Cars (1980)

Używane samochody

Komediowe | USA
Ocena:
6.5 /10
Twoja ocena:
Zaloguj aby ocenić
6.5

Opis fabuły

Film opowiada o dwóch braciach - Royu i Luke'u Fuchsach, którzy prowadzą latający interes z używanymi samochodami w Arizonie.

Kiedy Luke ginie w wypadku, Roy decyduje się na walkę z konkurencyjnym dealerem, który planuje otworzyć nowy salon samochodowy obok jego. Roy zaczyna wprowadzać coraz bardziej szalone i niebezpieczne pomysły, aby zdobyć klientów i przetrwać na rynku.

Jednak sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, kiedy Roy zostaje uwikłany w intrygę polityczną i musi zmierzyć się z mafią, aby ocalić swój interes.

"Used Cars" to film pełen humoru, szybkich samochodowych pościgów i kpin z amerykańskiej kultury konsumpcyjnej. W obsadzie znaleźli się m.in. Kurt Russell, Jack Warden i Gerrit Graham.

Film zdobył uznanie krytyków za swoje zabawne dialogi, świetnie poprowadzoną akcję i zaskakujące zwroty akcji, które sprawiają, że film jest jednocześnie zabawny i nieco szalony. "Used Cars" to prawdziwa gratka dla fanów klasycznych komedii, którzy cenią sobie dobry humor i oryginalny styl.

Obsada

Reżyseria:

Aktorzy:

Recenzje, komentarze ( 0 )

    brak recenzji, opinii. Twoja może być pierwsza!
x