CSI: Cyber (2015)

Kryminalne, Dramaty, Seriale | USA
Ocena:
2.5 /10
Twoja ocena:
Zaloguj aby ocenić
2.5
CSI: Cyber okładka

Opis fabuły

Jest to spin-off popularnego serialu kryminalnego "CSI: Kryminalne Zagadki" i czwarta odsłona tego uniwersum. Twórcą serialu jest Anthony E. Zuiker, a w głównych rolach występują Patricia Arquette, James Van Der Beek, Shad Moss, Charley Koontz i Hayley Kiyoko.

Serial koncentruje się na pracy specjalnego zespołu FBI pod przewodnictwem agentki Avery Ryan (Patricia Arquette), która jest ekspertką w dziedzinie cyberpsychologii. Jej zadaniem jest prowadzenie śledztw dotyczących zbrodni popełnianych za pomocą internetu, w tym włamań do systemów informatycznych, cyberprzemocy, kradzieży tożsamości i innych przestępstw związanych z technologią.

Wraz ze swoim zespołem, w skład którego wchodzą agent Elijah Mundo (James Van Der Beek), specjalista od technologii Daniel Krumitz (Charley Koontz), hakerka Raven Ramirez (Hayley Kiyoko) oraz były przestępca Brody Nelson (Shad Moss), Avery ściga cyberprzestępców i stara się zapewnić sprawiedliwość ofiarom. Każdy odcinek przedstawia nową sprawę, a zespół używa swoich umiejętności, wiedzy i nowoczesnych technologii, aby rozwiązać zagadki kryminalne.

Obsada

Reżyseria:

Aktorzy:

Zwiastun, trailer

trailer CSI: Cyber
x

CSI: Cyber Zwiastun

Kryminalne, Dramaty, Seriale

Recenzje, komentarze ( 0 )

    brak recenzji, opinii. Twoja może być pierwsza!
x