I Still Know What You Did Last Summer (1998)

Koszmar następnego lata

Thrillery |
Ocena:
6.3 /10
Twoja ocena:
Zaloguj aby ocenić
6.3

Opis fabuły

Od masakry przedstawionej w pierwowzorze mija rok. Julie James, która jako jedna z nielicznych przeżyła atak szaleńca z hakiem, wciąż miewa koszmary związane z nieprzyjemnymi wydarzeniami z rodzimego miasteczka. Obecnie Julie studiuje w Bostonie, a jej rozchwiany związek z Rayem Bronsonem powoli zamienia się zwyczajną przyjaźń.
Aby się zrelaksować, dziewczyna decyduje się na wyjazd na Bahamy wraz z kolegami ze studiów: Tyrellem oraz Karlą, która bilety na atrakcyjny urlop wygrała biorąc udział w konkursie organizowanym przez swoją ulubioną stację radiową. Do grupki wczasowiczów ma również dołączyć Ray, jednak niespodziewanie ulega tajemniczemu wypadkowi. Jego miejsce zajmuje kolega ze studiów Julie, Will Benson. Z chwilą przyjazdu grupy, większość rezydentów okupowanego hotelu zaczyna wracać do domów z powodu zbliżającego się huraganu. Choć początkowo weekend zapowiada się interesująco, niespodziewanie na wyspie zaczyna dochodzić do morderstw. Sytuacja niepokoi Julie i dziewczyna opowiada swoim towarzyszom o tragicznych wydarzeniach z przeszłości. Okazuje się, że Karla nie wygrała wyjazdu na wakacje, ponieważ błędnie odpowiedziała na zadane pytanie, a cała sytuacja została specjalnie zaaranżowana przez nieznaną osobę. Giną pracownicy wyspy oraz Tyrell, a Julie dowiaduje się wkrótce, że sprawcą zamieszania jest w istocie Will, który – jak wskazuje jego nazwisko – jest synem Bena Willisa, mordercy z hakiem, który prześladuje Julie. W odpowiednim momencie na wyspie zjawia się Ray, który ratuje ukochaną z opresji. Podczas wszczętej walki Ben przypadkowo morduje swojego syna i atakuje Raya. Julie strzela do Bena z broni Raya.
Następnego dnia na wyspie zjawia się ekipa ratunkowa, by odratować Julie, Raya i Karlę. W ostateniej scenie Ray zostaje zamordowany przez Bena Willisa we własnym domu, a Julie zostaje przez niego wciagnięta pod łóżko.

Obsada

Reżyseria:

Aktorzy:

Zwiastun, trailer

trailer I Still Know What You Did Last Summer
x

I Still Know What You Did Last Summer Zwiastun

Thrillery

Recenzje, komentarze ( 0 )

    brak recenzji, opinii. Twoja może być pierwsza!
x