City Rats (2009)

Dramaty | Wielka Brytania
Ocena:
6 /10
Twoja ocena:
Zaloguj aby ocenić
6

Opis fabuły

Londyn. Ośmiorgu powiązanych ze sobą bohaterów boryka się z problemami codzienności, usilnie walcząc o uznanie i akceptację wśród szeroko zróżnicowanego miejskiego społeczeństwa.
Biznesmen Jimbo śni o zrzucaniu arbuzów z dachu wielopiętrowego biura w celu przetestowania efektów swojego ewentualnego samobójstwa. Gdy pewnego dnia rzeczywiście decyduje się na odebranie sobie życia, na sąsiednim dachu dostrzega dwudziestosześcioletnią Sammy, także próbującą rzucić się z wysokości. Oboje postanawiają wzajemnie sobie pomóc i poszukać innych dróg wyjścia z ciężkich życiowych sytuacji. Były partner Sammy, Dean, który zdradził ją z innym mężczyzną, boryka się ze swoją ekscentryczną, artystyczną naturą oraz problemami z nasilającą się impotencją. Ratunkiem z kryzysu dla młodego Londyńczyka wydaje się być sąsiadka, kulawa prostytutka Gina, prowadząca życie pełne rutyny i samotności. Między Deanem i Giną nawiązuje się nietypowy, przyjacielski związek.
Niepogodzony z własną seksualnością, skryty gej Olly (były kochanek Deana) zostaje namówiony przez rodziców do opieki nad głuchoniemym, autystycznym bratem Chrisem. Gdy odkrywa homoseksualne zapędy Chrisa, zdaje sobie sprawę, że niepełnosprawny brat czuje się ze swoją orientacją znacznie bardziej komfortowo niż on sam. Pewnego weekendowego wieczoru bracia wkraczają w świat gejowskich klubów Soho, by pomóc Chrisowi stracić cnotę. Mimo własnych uprzedzeń i obaw, Olly zbliża się także do swojego dawnego adoratora. Drugim bratem Olly'ego jest Pete, dawno skłócony z rodziną eks-kryminalista i alkoholik, po wyjściu z więzienia pracujący w obskurnym barze. Mężczyzna jest śledzony przez Carol, nieśmiałą, czarnoskórą starszą kobietę − w rzeczywistości matkę dawno zamordowanego gangsterskiego partnera Pete'a. Niechętnie Pete otwiera swoje serce na kobietę i decyduje się pomóc jej w poszukiwaniach zwłok syna.

Obsada

Reżyseria:

Aktorzy:

Zwiastun, trailer

trailer City Rats
x

City Rats Zwiastun

Dramaty

Recenzje, komentarze ( 0 )

    brak recenzji, opinii. Twoja może być pierwsza!
x