Message in a Bottle (1999)

List w butelce

Melodramaty |
Ocena:
7.6 /10
Twoja ocena:
Zaloguj aby ocenić
7.6

Opis fabuły

Theresa Osborne pracuje jako redaktor w chicagowskiej gazecie. Podczas podróży do Cape Cod znajduje intrygujący list miłosny bliżej nieznanego Garreta do ukochanej Catherine. List włożony był do butelki, którą przyniosła woda. Do rąk dziennikarki trafiają jeszcze dwa inne listy podpisane przez Garreta Blake'a, szkutnika żyjącego w Północnej Karolinie wraz ze swym ojcem.
Teresa poznaje Garreta, ale nie wyjawia mu, iż czytała jego listy. Bohaterów w ich codziennym życiu dzieli ogromna odległość. Garret bardzo przeżywa śmierć Catherine.
Podczas wizyty w Chicago Garret odnalazł pisane przez siebie listy na biurku dziennikarki. Postanowiła ona bowiem wydać w odcinkach opowieść o "Liście z butelki", nie wymieniając jednak imion i nazw miejscowości znanych z poznanej przez siebie historii. Rozgniewany szkutnik powrócił do rodzinnej miejscowości.
Rok później ojciec Garreta przyjeżdża do Chicago, informując Teresę, iż syn zginął na morzu ratując żeglarzy. W jego łodzi odnaleziono butelkę z listem. Teresa zrozumiała, iż list został napisany w nocy przed tragicznymi wydarzeniami na morzu. W liście Garret przeprasza ukochaną Catherine: w Teresie odnalazł nową miłość, o którą postanowił walczyć.

Obsada

Reżyseria:

Aktorzy:

Zwiastun, trailer

trailer Message in a Bottle
x

Message in a Bottle Zwiastun

Melodramaty

Recenzje, komentarze ( 0 )

    brak recenzji, opinii. Twoja może być pierwsza!
x