Chakushin ari (2003)

Nieodebrane połączenie

Horrory |
Ocena:
5 /10
Twoja ocena:
Zaloguj aby ocenić
5

Opis fabuły

Jest wieczór 16 kwietnia. W pewnym japońskim klubie zgromadziło się sporo różnych osób, rozmawiających o różnych sprawach. Wieczór, jakich wiele, jednak do czasu. Do dziewczyny o imieniu Yoko dzwoni komórka. Sygnał dźwiękowy jest bardzo dziwny, a telefon wyświetla swój własny numer. Yoko odbiera telefon sama od siebie. Otrzymuje wiadomość głosową. Okazuje się, że wiadomość ta pochodzi z dnia 18 kwietnia, a więc jeszcze nie została nagrana. Kiedy Yoko ją odsłuchuje, słyszy ciąg słów i swój własny krzyk, po czym wiadomość się kończy. Mimo, że jest to sytuacja nietypowa, dziewczyna bagatelizuje sprawę.
Dwa dni później, 18 kwietnia wieczorem, Yoko idzie mostem nad torami kolejowymi i rozmawia przez telefon ze swoją przyjaciółką, Yumi. Rozlega się dźwięk obwieszczający przyjazd pociągu. Nagle Yoko powtarza kwestię, którą usłyszała w wiadomości od samej siebie. Nagle odwraca się, i przerażona krzyczy. Pociąg rusza, a Yoko wypada za barierę mostu i wpada pod pociąg.
Śmierć Yoko jest jedynie wstępem do całego ciągu tajemniczych zgonów, poprzedzonych wiadomością głosową z ostatnimi słowami wypowiedzianymi w życiu. Aby to zakończyć, trzeba dotrzeć aż do samego początku, do przyczyny. Nie będzie to łatwe.

Obsada

Reżyseria:

Aktorzy:

Zwiastun, trailer

trailer Chakushin ari
x

Chakushin ari Zwiastun

Horrory

Recenzje, komentarze ( 0 )

    brak recenzji, opinii. Twoja może być pierwsza!
x