The Little Drummer Girl (1984)

Mała doboszka

Thrillery |
Ocena:
7.7 /10
Twoja ocena:
Zaloguj aby ocenić
7.7

Opis fabuły

Akcja powieści rozpoczyna się na przedmieściach Bonn od wysadzenie domu izraelskiego dyplomaty. Przebrana za niemieckich policjantów grupa agentów Mossadu, pod dowództwem Martina Kurtza, szybko odkrywa, że za zamachem stoi palestyńska organizacja terrorystyczna, która ma na swoim koncie kilka podobnych akcji.
Charlie jest młodą angielską aktorką. Nieświadomie staje się częścią planu Mosadu, zmierzającego do ujęcia terrorystów. Jej romans z tajemniczym mężczyzną o imieniu Joseph, jest środkiem do uwiarygodnienia jej historii i ułatwienia kontaktu z terrorystami
W czasie niecodziennej podróży z Anglii przez Niemcy i Grecję zostaje przekonana przez Mossad do pomocy w ujęciu terrorystów. Charlie jest doskonałą aktorką, ale nawet ona ma problemy w oddzieleniu prawdy od fikcji.
Najtrudniejsze chwile czekają ją podczas szkolenia dla przyszłych terrorystów w obozie w Libanie. Po zakończeni ćwiczeń zostaje wysłana na misje, podczas której ma przeszkodzić w rozmowach pokojowych między Palestyńczykami a Izraelem. Wykonują ją pod nadzorem Mossadu, w rezultacie czego Khalil zostaje zabity, a zadanie Charlie dobiega końca.

Obsada

Reżyseria:

Aktorzy:

Zwiastun, trailer

trailer The Little Drummer Girl
x

The Little Drummer Girl Zwiastun

Thrillery

Recenzje, komentarze ( 0 )

    brak recenzji, opinii. Twoja może być pierwsza!
x