Operacja Samum (1999)

Sensacyjne | 83 Min | Polska
Ocena:
6.6 /10
Twoja ocena:
Zaloguj aby ocenić
6.6
Operacja Samum okładka

Opis fabuły

Kulisy i przebieg spektakularnej akcji polskiego wywiadu, dzięki której możliwy był wyjazd z Iraku grupy amerykańskich agentów tuż przed operacją "Pustynna burza".

Obsada

Reżyseria:

Scenariusz:

Aktorzy:

Recenzje, komentarze ( 1 )

  • "Operacja Samum" to polski film z 1999 roku, w reżyserii Władysława Pasikowskiego. Główne role w filmie zagrali Marek Konrad, Mirosław Baka i Bogusław Linda.

    Film odznacza się dynamiczną akcją i interesującą fabułą, która opowiada historię grupy polskich agentów, którzy zostali wysłani do Afganistanu, aby zdobyć dowody na istnienie związków między talibami a rządem Iranu. W obsadzie znaleźli się także znani polscy aktorzy, takie jak Janusz Gajos, Piotr Fronczewski i Olaf Lubaszenko.

    Jednym z największych atutów "Operacji Samum" jest interesujący i wciągający scenariusz, który wciąga widza w wir wydarzeń. Film posiada wiele wspaniałych momentów akcji i napięcia, które towarzyszą postaciom przez cały czas.

    "Operacja Samum" to film, który zadowoli miłośników kina sensacyjnego i szpiegowskiego. To historia o grupie agentów, którzy muszą walczyć z przeciwnościami losu, aby wykonać swoje zadanie. Film pokazuje, jak trudno jest podejmować decyzje w sytuacjach skrajnych i jak ważne jest zaufanie między członkami zespołu. To wspaniała produkcja, która z pewnością dostarczy wiele emocji i zostanie w pamięci widzów na długo.

x