The A-Team (2010)

Komediowe | 117 Min | USA
Ocena:
7.9 /10
Twoja ocena:
Zaloguj aby ocenić
7.9
The A-Team okładka

Opis fabuły

Film opowiada historię czwórki byłych komandosów sił specjalnych, którzy zostali niesłusznie skazani za zbrodnię, której nie popełnili. Członkami Drużyny A są: John "Hannibal" Smith (Liam Neeson), mistrz taktyki i planowania; Templeton "Faceman" Peck (Bradley Cooper), uroczy oszust i mistrz manipulacji; B.A. Baracus (Quinton 'Rampage' Jackson), silny i nieustraszony specjalista od ciężkiego sprzętu; i H.M. "Howling Mad" Murdock (Sharlto Copley), szalony pilot o niezrównanych umiejętnościach za sterami. Gdy Drużyna A ucieka z więzienia, stają do walki o oczyszczenie swoich imion, wykorzystując swoje umiejętności do przeciwdziałania siłom zła. Ich misje prowadzą do szalonej akcji, pełnej niesamowitych sztuczek i efektów specjalnych.

Obsada

Reżyseria:

Scenariusz:

Aktorzy:

Zwiastun, trailer

trailer The A-Team
x

The A-Team Zwiastun

Komediowe

Recenzje, komentarze ( 1 )

  • "The A-Team" to amerykański film akcji z 2010 roku, oparty na popularnym serialu telewizyjnym z lat 80. XX wieku. Film opowiada historię czterech byłych żołnierzy, którzy zostają oskarżeni o zbrodnię, której nie popełnili. Aby oczyścić swoje nazwiska, muszą wziąć sprawy w swoje ręce i rozwiązać zagadkę.

    Reżyseria Joe Carnahana i wspaniała gra aktorska tworzą dynamiczny i emocjonujący film akcji. W obsadzie znaleźli się znani aktorzy, takie jak Liam Neeson, Bradley Cooper, Sharlto Copley i Quinton Jackson.

    Jednym z największych atutów "The A-Team" jest doskonała akcja, która przyciąga uwagę widzów od pierwszej do ostatniej sceny. Film posiada wiele wspaniałych sekwencji akcji, a także humor i charakterystyczne postacie, które przypominają te z oryginalnego serialu.

    "The A-Team" to film, który potrafi zadowolić zarówno fanów oryginalnego serialu, jak i tych, którzy szukają w kinie mocnych wrażeń. To historia o przyjaźni, lojalności i walce o prawdę, która przyciągnie widza i pozwoli mu na chwilę oderwać się od rzeczywistości.

x