Kaal (2005)

Thrillery |
Ocena:
8 /10
Twoja ocena:
Zaloguj aby ocenić
8
Kaal okładka

Opis fabuły

Film opowiada historię grupy ludzi, którzy udają się w serce dzikiej dżungli w Indiach, aby zbadać przyczyny tajemniczych śmierci zwierząt. Na miejscu odkrywają, że za zabójstwami stoi coś znacznie bardziej niebezpiecznego niż drapieżniki.

Głównymi bohaterami są Dev (Vivek Oberoi) i Ishika (Lara Dutta), którzy przypadkiem spotykają się w dżungli, a następnie dołączają do grupy badawczej prowadzonej przez Kali (John Abraham) i Pandita (Esha Deol). W miarę jak tajemnice dżungli zaczynają się rozplątywać, grupa zdaje sobie sprawę, że zmierza ku potencjalnie śmiertelnemu starciu z tajemniczą siłą.

Obsada

Aktorzy:

Zwiastun, trailer

trailer Kaal
x

Kaal Zwiastun

Thrillery

Recenzje, komentarze ( 1 )

  • "Kaal" to film pełen akcji, napięcia i przygody. Zawiera on również typowe dla bollywoodzkich produkcji elementy romantyczne oraz dynamiczne sceny taneczne. Reżyser Soham Shah stworzył wizualnie imponujący obraz dżungli, który stanowi tło dla dramatu rozgrywającego się wśród bohaterów. Film posiada także porywającą muzykę autorstwa Salim-Sulaiman i Anand Raj Anand, która dodaje energii i emocji całej historii.

    "Kaal" to interesująca pozycja dla miłośników bollywoodzkich filmów, którzy chcą zobaczyć coś innego niż typowe romanse i dramaty. Przygodowa fabuła i intrygujące tajemnice sprawiają, że film wciąga widzów i zapewnia im niezapomniane wrażenia.

x