Rush Hour 3 (2007)

Godziny szczytu 3

Komedie sensacyjne | 91 Min | USA
Ocena:
6.9 /10
Twoja ocena:
Zaloguj aby ocenić
6.9

Opis fabuły

Han, ambasador Chin, wypowiada wojnę triadzie. Podczas przemówienia zostaje postrzelony przez chińskiego gangstera Kenjiego. Dochodzenie w tej sprawie prowadzi inspektor Lee, któremu pomaga Carter. Ślad wiedzie do Paryża. Tam poznają tajemniczą Genevieve. Okazuje się, że jest ona informatorką Hana i zna nazwiska przywódców traidy.

Obsada

Reżyseria:

Scenariusz:

Aktorzy:

Zwiastun, trailer

trailer Rush Hour 3
x

Rush Hour 3 Zwiastun

Komedie sensacyjne

Recenzje, komentarze ( 1 )

  • "Elizabethtown" to amerykański film romantyczny z 2005 roku, w reżyserii Camerona Crowe'a. Główne role w filmie zagrali Orlando Bloom i Kirsten Dunst.

    Film odznacza się emocjonalną fabułą, która opowiada historię młodego mężczyzny, Drewa, który po śmierci ojca jedzie do Elizabethtown, by zająć się jego pogrzebem. Tam poznaje Claire, która pomaga mu przetrwać ten trudny czas. W obsadzie znalazły się także znani aktorzy, takie jak Susan Sarandon i Alec Baldwin.

    Jednym z największych atutów "Elizabethtown" jest wspaniała gra aktorska Orlanda Blooma i Kirsten Dunst, którzy wcielają się w postacie Drewa i Claire z dużą swobodą i wnikliwością. Film porusza ważne tematy, takie jak życie, śmierć i miłość.

    "Elizabethtown" to film, który zadowoli miłośników kina romantycznego i dramatu. To historia o mężczyźnie, który musi zmierzyć się z utratą ojca i zacząć na nowo budować swoje życie. Film pokazuje, jak ważne jest wsparcie ze strony bliskich i jak trudno jest przetrwać trudne chwile. To wspaniała produkcja, która dostarczy wiele emocji i zostanie w pamięci widzów na długo.

x