From Dusk Till Dawn (1996)

Od zmierzchu do świtu

Horrory, Akcji | 108 Min |
Ocena:
8.4 /10
Twoja ocena:
Zaloguj aby ocenić
8.4

Opis fabuły

Dwaj bracia poszukiwani za napady i morderstwa postanawiają uciec do Meksyku. Porywają rodzinę pastora. Gdy jednak docierają do pewnej knajpy, okazuje się, że trafili w sam środek balu wampirów.

Obsada

Reżyseria:

Scenariusz:

Aktorzy:

Zwiastun, trailer

trailer From Dusk Till Dawn
x

From Dusk Till Dawn Zwiastun

Horrory, Akcji

Recenzje, komentarze ( 1 )

  • "From Dusk Till Dawn" to amerykański film akcji z 1996 roku, w reżyserii Roberta Rodrigueza. Główne role w filmie zagrali George Clooney i Quentin Tarantino.

    Film opowiada historię braci Setha i Richie'ego, którzy uciekają przed policją do Meksyku, gdzie planują ukryć się w ekskluzywnym klubie o nazwie "Titty Twister". Jednak okazuje się, że klub jest kryjówką dla wampirów i bracia muszą walczyć o przetrwanie. W obsadzie znaleźli się także znani aktorzy, takie jak Harvey Keitel i Salma Hayek.

    Jednym z największych atutów "From Dusk Till Dawn" jest doskonała gra aktorska Clooneya oraz wspaniała reżyseria Rodrigueza, która oddaje klimat kina klasy B. Film posiada wiele wspaniałych momentów, które łączą w sobie elementy kina akcji, horroru i komedii.

    "From Dusk Till Dawn" to film, który zadowoli miłośników kina akcji i horroru. To historia o braciach, którzy próbują uciec przed policją i trafiają na środek wampirzej awantury. Film pokazuje, jak trudno jest przetrwać w świecie pełnym niebezpieczeństw i jak wiele trzeba poświęcić, aby przeżyć. To wspaniała produkcja, która dostarczy wiele emocji i zostanie w pamięci widzów na długo.

x