Kill Bill: Vol. 2 (2004)

Kill Bill 2

Thrillery | USA
Ocena:
6.6 /10
Twoja ocena:
Zaloguj aby ocenić
6.6

Opis fabuły

Film jest drugą częścią opowieści o mścicielce o imieniu The Bride (grana przez Uma Thurman), która szuka zemsty na swoich byłych towarzyszach z mafii zabójców.

Akcja filmu skupia się na drugiej połowie The Bride's, która zostaje przedstawiona jako kobieta, która musi zmierzyć się ze swoim przeszłością i ukończyć swoją misję, aby pomścić śmierć swojego narzeczonego i zniszczenie swojego życia. W drugiej części filmu, The Bride kontynuuje swoją misję, zabijając kolejnych członków mafii zabójców, w tym Billa (grany przez Davida Carradine), swojego byłego szefa i byłego kochanka.

Obsada

Reżyseria:

Aktorzy:

Zwiastun, trailer

trailer Kill Bill: Vol. 2
x

Kill Bill: Vol. 2 Zwiastun

Thrillery

Recenzje, komentarze ( 1 )

  • Jednym z największych atutów "Kill Bill: Vol. 2" jest niesamowita rola Uma Thurman, która wcieliła się w rolę Nieznajomej z wspaniałą precyzją i siłą. Film ma wiele napięcia i momentów akcji, ale przede wszystkim jest to historia o zemście i mściwej kobiecie, która nie odpuszcza swoim wrogom.

    "Kill Bill: Vol. 2" to film, który zadowoli fanów kina akcji i sensacyjnego. To historia o sile kobiecej, która jest zdeterminowana, aby wygrać i osiągnąć swoje cele, niezależnie od kosztów. Film pokazuje, jak ważne jest wytrwanie i determinacja, aby osiągnąć cel. To wspaniała produkcja, która dostarczy wiele emocji i zostanie w pamięci widzów na długo.

x