Natural Born Killers (1994)

Urodzeni mordercy

Dramaty | 118 Min | USA
Ocena:
7.1 /10
Twoja ocena:
Zaloguj aby ocenić
7.1

Opis fabuły

Para psychopatycznych morderców staje się dzięki mediom gwiazdami telewizyjnymi. Kontrowersyjny obraz współczesnej Ameryki, gdzie rządzi kult przemocy i mediów.

Obsada

Reżyseria:

Scenariusz:

Aktorzy:

Zwiastun, trailer

trailer Natural Born Killers
x

Natural Born Killers Zwiastun

Dramaty

Recenzje, komentarze ( 1 )

  • "Natural Born Killers" to kontrowersyjny film z 1994 roku, który został wyreżyserowany przez Olivera Stone'a. Opowiada on historię Mickey'ego (Woody Harrelson) i Mallory (Juliette Lewis), dwójki młodych ludzi, którzy stają się seryjnymi mordercami, zabijając każdego, kto stanie im na drodze.

    Film jest mocny i brutalny, pokazujący przemoc i przestępstwa w sposób graficzny i szokujący. Jednak nie tylko to przyciąga uwagę widza. "Natural Born Killers" to także studium psychologiczne i społeczne, które bada przyczyny i skutki przemocy oraz jej wpływ na media i kulturę popularną.

    Film jest świetnie zagrany, a Woody Harrelson i Juliette Lewis dają z siebie wszystko, by stworzyć wiarygodne i przerażające postacie. Oprócz tego, Oliver Stone użył szeregu ciekawych technik filmowych, takich jak efekty specjalne, animacje czy niekonwencjonalne ujęcia kamery, co nadaje filmowi niepowtarzalny styl i atmosferę.

    Nie da się ukryć, że "Natural Born Killers" to film nie dla każdego. Z pewnością nie jest to produkcja dla osób wrażliwych na przemoc i brutalność. Jednak dla tych, którzy szukają czegoś mocnego, kontrowersyjnego i zmuszającego do refleksji, "Natural Born Killers" może okazać się naprawdę fascynującym i niezapomnianym doświadczeniem.

x